ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1.       Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
· 2.         Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
·  3 .      При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, охайно скласти речі в шафку.
·  4.        Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, охайно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.
·  5.        У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
· 6.         Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
·  7.        Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
   8.       О 8.40  починаються заняття.тому переконливо просимо вас:

- Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднатися до дітей.

- Якщо Ви хочете бути присутнім на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
   9.      Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми Ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.00, та в вечірній час після 16.00; а також  під час роботи консультативного центру, або на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
·  10.       Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
·  11.        У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (3-4 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
·   12.       За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у десятиденний строк з дня її отримання . Оплата є обов'язковою для усіх. Для отримання пільг щодо оплати харчування потрібно надати спеціальний пакет документів ( інформація у завідувача та на сайті в розділі «Харчування» -  пільги»)
·   13.       Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.
·  14.       Якщо дитина не відвідувала заклад декілька днів, необхідно надати пояснювальну записку від батьків на ім'я директора (завідувача).
·  15.       А також: Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до завідувача,. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
·  16.       Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь!

Телефон: ( 0251)  5-33-56

Адреса :  63640

           с. Семенівка

вул. Центральна, буд. 32

Шевченківського району

          Харківської області

 

e-mail:  lengrin@ukr.net

Сайт: http://guravlik2006.jimdo.com