Історія розвитку закладу

Семенівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) „Журавлик” відкрився 16 лютого 2006 р. на території Семенівської сільської ради, на подвір'ї Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Семенівський  дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) “ Журавлик ” розташовано на території Семенівської загальноосвітньої школи, в будинку, який раніше передбачався для проживання вчителів.

                 Велика допомога надійшла колективу ДНЗ зі сторони директора Семенівської ЗОШ Пільгуй О.О. та голови Семенівської сільради, які сприяли прискоренню відкриття закладу.

               Також свій внесок зробили батьки майбутніх вихованців ДНЗ, які своїми руками нарівні з колективом закладу відремонтували нежиле приміщення і привели його в належний стан. Всі кімнати будівлі засяяли , запрошуючи до своїх стін дітлахів.

           16 лютого 2006 р. відбулося урочисте відкриття Дошкільного навчального закладу «Журавлик» с. Семенівка.
На теперішній час в  закладі працює 1 різновікова група для дітей від 3 до 6 років. 
          У закладі працює різновікова група, тому одна з особливостей роботи з дітьми – робота підгрупами та індивідуальна робота з кожною дитиною.

 

Основні досягнення


       У листопаді 2010 року ДНЗ „Журавлик” с.Семенівка атестований на достатньому рівні.
Заклад тісно співпрацює з Семенівською ЗОШ та з батьками. Батьки беруть активну участь у батьківських зборах, у підготовці та проведенні святкових ранків.

     На допомогу батькам у листопаді 2011 року при закладі розпочав роботу Консультаційний центр, де батьки завжди можуть знайти відповіді на свої запитання щодо виховання та навчання дітей.

     У  2012 році заклад змінив свою назву і став називатися Семенівський  дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) “ Журавлик ” Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області , також було замінено печатку та штамп, внесено зміни до статуту та виготовлено вивіску закладу.       

      Режим роботи закладу спочатку передбачав короткотривале перебування дітей: у садочку функціонувала 1 різновікова група ( діти 3-6 років), яка мала 4-годинний режим роботи. Заклад працював з 8.00 год. до 12.00год.Це було зумовлено недостатньою кількістю приміщень та їх малою площею.

       Але завдяки  допомозі сільської ради, завдяки підтримці деяких приватних підприємців та при активній участі батьків вихованців, проведено роботу щодо збільшення площі закладу і відкриття двох додаткових кімнат – кімнати для занять та спальні, придбано ліжка та постільне приладдя, встановлено котел та зроблено парове опалення, проведено до закладу проточну воду та зроблено каналізацію.

       І з 05.10.2015 р. заклад запрацював у  повний робочий день- з 07.30 год. до 16.30год. 

Завідувач 


Гришина 
Олена Миколаївна

Очолює дошкільний заклад з 2008 року;
Має середню спеціальну освіту, за фахом
„вихователь дошкільного закладу”;

Педагогічний стаж: 10 років.

Телефон: ( 0251)  5-33-56

Адреса :  63640

           с. Семенівка

вул. Центральна, буд. 32

Шевченківського району

          Харківської області

 

e-mail:  lengrin@ukr.net

Сайт: http://guravlik2006.jimdo.com